Actualizare 17.2 | WoM2 Forum

Actualizare 17.2

Pistone

Game Master
Staff member
Dragi jucători,

Astăzi introducem actualizarea 17.2, în principal cu scopul de a rezolva problemele legate de primul sezon. Cu toate acestea, am avut timp pentru a introduce noi lucruri în această actualizare, pe care suntem siguri că le veți aprecia.

-Reducerea puterii de atac a lui Idall.
-Reducerea puterii de atac a Generalului Ceresc Zin și a Generalului Ceresc.
-Creșterea puterii de atac a Dragonului de Apă.
-Șansa de a obține Cristale Albastre de la Comandantul Ceresc Zin a fost crescută, cu excepția celor spawnați de General, care nu vor dropa cristale deloc.
-Remedierea texturilor clădirilor din Țară de Foc.
-Remedierea unei probleme ce cauza animațiile de dans să nu se sfârșească, deși jucătorul nu mai dansa.
-Buton nou pentru pet în bara de activități.
-Bara de activități și butoanele laterale (Magii, Misiuni, etc.) se adaptează acum mai bine la mărimea ecranului.
-Fereastra de selecție a animalului de companie a fost eliminată.
-Frizurile de la Hong Hae sunt mai ieftine acum, dar nu mai există frizuri gratis.
-Animalele de companie au un efect diferit pentru atingerea noilor nivele.
-Adăugarea hărții atlas ce lipsea pentru Dealurile Gautama.
-Adăugarea texturilor lipsă pentru ferma din Map1.
-Frezele și costumele Capoeira pot fi acum plasate în fereastra pentru costume.
-Razador: remedierea problemei cu monștri invizibili
-Remedierea afisajului greșit a puterii de atac a magiilor în descrierea lor.
-Săgeata de Foc are acum efectul de ardere.
-Adăugarea unor noi replici pentru diferiți mobi.
-Remedierea unei probleme ce permitea atributelor animalului de companie să treacă de 18 puncte.
-Înlăturarea "Apărării" din fereastra de creare / selectare caracter.

De asemenea, introducem evenimentul de Halloween 2018 ce va avea propriul sau subiect.

Camer00n

Active Member
Dragi jucători,

Astăzi introducem actualizarea 17.2, în principal cu scopul de a rezolva problemele legate de primul sezon. Cu toate acestea, am avut timp pentru a introduce noi lucruri în această actualizare, pe care suntem siguri că le veți aprecia.

-Reducerea puterii de atac a lui Idall.
-Reducerea puterii de atac a Generalului Ceresc Zin și a Generalului Ceresc.
-Creșterea puterii de atac a Dragonului de Apă.
-Șansa de a obține Cristale Albastre de la Comandantul Ceresc Zin a fost crescută, cu excepția celor spawnați de General, care nu vor dropa cristale deloc.
-Remedierea texturilor clădirilor din Țară de Foc.
-Remedierea unei probleme ce cauza animațiile de dans să nu se sfârșească, deși jucătorul nu mai dansa.
-Buton nou pentru pet în bara de activități.
-Bara de activități și butoanele laterale (Magii, Misiuni, etc.) se adaptează acum mai bine la mărimea ecranului.
-Fereastra de selecție a animalului de companie a fost eliminată.
-Frizurile de la Hong Hae sunt mai ieftine acum, dar nu mai există frizuri gratis.
-Animalele de companie au un efect diferit pentru atingerea noilor nivele.
-Adăugarea hărții atlas ce lipsea pentru Dealurile Gautama.
-Adăugarea texturilor lipsă pentru ferma din Map1.
-Frezele și costumele Capoeira pot fi acum plasate în fereastra pentru costume.
-Razador: remedierea problemei cu monștri invizibili
-Remedierea afisajului greșit a puterii de atac a magiilor în descrierea lor.
-Săgeata de Foc are acum efectul de ardere.
-Adăugarea unor noi replici pentru diferiți mobi.
-Remedierea unei probleme ce permitea atributelor animalului de companie să treacă de 18 puncte.
-Înlăturarea "Apărării" din fereastra de creare / selectare caracter.

De asemenea, introducem evenimentul de Halloween 2018 ce va avea propriul sau subiect.
Super :)

Kameleo

Board Star
Mă bucur să văd noi modificari in bine și vreau sa adaug 1 problema la pvp arena și anume la 1v1 Red și blue nu se regenerează pentru următorul duel la persoana care câștigă. Am făcut câteva teste cu Gm Blasie. M-aș bucura să văd și această problema reparată pentru a putea folosi pvp arena 1v1.

al1nbo1s

New Member
de la ultima actualizare imi tot apare unele erori la lansarea patch windows cannot find E wom2 uninstal exe make sure the name is tipe corect and try again asta este eroarea ce imi apare si nu ma lasa sa intru in joc asta este una alta este cu imi zice ceva de genul ca am alt patch care ruleaza si nu imi da voie sa intru in joc ceva sugestii ca mam saturat sa tot dezinstalez si sa intalez jocul in fiecare zii multumesc