Actualizarea v20.6 | WoM2 Forum

Actualizarea v20.6

Status
Not open for further replies.

Inessa

Moderator
Staff member

Dragi jucători,

Actualizarea va aduce următoarele schimbări.

General
  • Materialele de upgrade necesare pentru craftarea cheilor vor avea o șansă mai mare de drop.
  • Șansa de drop a Bănuțului Norocos a fost redusă.
  • Bonusul Imun la amețeală de pe Scutul Demenței și Scutul Muntelui au fost remediate.
  • Bonusul de stamină a fost înlăturat, iar caii nu mai obosesc.
  • Am modificat harta continentală pentru a împiedica jucătorii dintr-o dinastie din a mai accesa al doilea oraș (map2) al celeilalte dinastii.
  • Remedieri pentru Vinul Uniunii
    • Va putea fi negociat, însă nu și pus în shop.
    • Iconița este schimbată.
  • A fost adăugată Pădurea înșelătoare ca opțiune pe Inelul de Aripi înghețate.
  • Este posibil să vezi timpul rămas al energiei punând săgeata pe iconița energiei din bară.
  • Renamed "Resistance against piercing/critical hits" to "Critical/Piercing hit chance reduction".
  • Este posibil să vezi progresul magiilor MASTER punând săgeata pe iconițele lor.
  • Remedieri pentru Metinul Cerului.
  • Am modificat descrierea magiilor să afișeze timpul de încărcare în funcție de Viteza Farmecului a caracterului.

Misiuni
  • Textul misiunilor se va afișa mai rapid.
  • În loc de Bilete de Trecere veți obține Chei Temnița lui Razador în urma efectuării misiunilor Purgatoriului.
  • Jucătorii pot să verifice câte bijuterii au livrat deja la Seon-Pyeong.
  • Am mărit șansa de a dropa Sângele Regelui de Foc necesar pentru misiunea de nivel 101 numită Descifrarea Gravurii.
  • A fost îmbunătățită detectarea eșuării misiunii primului cal pentru o funcționalitate mai bună.

Încă nu am stabilit data în care se va desfășura mentenanța.

Cu drag,
Echipa WoM.

Status
Not open for further replies.