What's new

Jak zarobic na eq?

Wilczek

New member
Jak zarobić na eq? Mam 43lvl i bije metki na dolinie, czasami ledwo w swiatyni[nawet z bufem]

Muszę zbić okolo 15-20 metkow zeby miec odlamki na tego lepszego metina, a z lepszego metina wylatuje tylko bodzio/2-3 zmianki-dodania zielona. To jest warte z 2kk.

Mam wrażenie ze w m2 z metkow lepszy byl drop, bo wylatywalo wiecej tych zmianek zielonych i dodan i łatwy best kapitan obok

A taka lepsza broń na 30lvl kosztuje z 100-200 kk [mowie o srednich 40+]. Musialbym zbić okolo 2000 metinow zeby selnac drop i kupić taką lepszą bron na 30lvl. Teraz mam dzwon +9 sr 32, gram szamanem ;P

Widziałem niektorzy juz maja riby +9 sr 45 i zbrojki +9 na 48.

Jak wy zarabiacie ;P?
 
Last edited:

ptK

New member
Zbierasz smieci z metinów i sprzedajesz je do handlarzy? Czyste yangi.
Metki na dolinie zawsze był do dupy według mnie, juz pustynia jest lepsza ale na twoim miejscu zrobiłbym dropa 35lvl i siedział w M2, jak dobrze ogarniesz sobie system to co 8 minut możesz mieć 300-350k czystych yangów + zmianki/dodania/ku/kd z metków + większa ilość chaosów.
 

AdamlMalysz

Active member
Ja siedzie na 35 levelu i sporo farmie na pustyni i w m2. Ogólnie na pustyni musisz mieć dobre EQ żeby ogarniać te metki bez odjeżdżania i zbijać to efektywnie. W m2 idzie zbić 2 razy więcej metków w podobnym czasie już nie wspominając o tym że na 1 zwykłą zmiankę z metka 45 przypdają 3-4 zielone zmianki wydropione w m2. Na pustyni opłaca się tylko jeśli zbierasz złom i sprzedajesz go u handlary. No i jak chcesz porządnie zarobić to jednak trzeba grać bodziakiem, szaman czy wp na niskim levelu są dużo słabsi.
 

Wilczek

New member
Wiem, że są różne sposoby. Mi bardziej chodziło o to, który jest najbardziej wydajny ;P

Śmieci są malo warte ;P Ceny są zmniejszone. Np taki item, jakiś wielki miecz czy cos wart 30k na plu, a tu z 5k-10k.
Za 1 strone smieci dostaje 150-200k. To nie jest duzo. Zarobek taki jak na malzach. Wg mnie jest, ale nie jest jakis mega.
Wiadomo smieci i tak wypadają bijac metki, ale czy chce mi sie co chwile latac do m1 ;P zamiast znalezc kolejnego metka i bic go dla dropu.

Siedzialem wczesniej na 35lv, ale wbilem wiekszy lvl, aktualnie 46lv, bo zawsze itemy na wyzszy lvl są w cenie. Ludzie się
rozwijają i coraz mniej potrzebują tych na nizszy lvl.
Jedynym plusem na 35lvl byl co chwile respiacy sie kapitan i zmianki/dodania z niego, no ale one tez juz sa malo warte.
Dodanie zielone po 80k mozna kupic, a jak mialem 35 bylo po 150k+
No i oczywiscie dropilem riby, ale sporo mi palił xd


Zęby mi slabo dropią. Mam rekawice z isu i ta zakladaną. Poza tym jest duzo ludzi i zawsze spoty zajete, użerać mi się z rumunami i turkami nie chce.


Narazie chyba zostane na tych metkach 55lv, bo lata mniej osob niz na metkach na dolinie. Dluzej je bije, ale czasami wyleci taki 5b ktory mi schodzi po 2.8kk, a to juz sporo.
Kupilem wczoraj czarną okrągla tarcze+9 to tego defa o 39 wiecej będzie, bo wtedy mialem 5kątną+7.

Jeden gosciu mi polecil zeby cisnac do 60 i isc na metki do lasu rekawice zlodzieja dropic, no ale przydalaby sie lepsza bron bo te sr 32 co mam w dzwonie to chyba najlepsze nie są.
 

AdamlMalysz

Active member
Szaman jako dropek nie jest wydajny, a smieci najlepiej latać sprzedawać bufem gdy dropkiem bijesz metki i wtedy nie tracisz czasu.
 

ptK

New member
Wiem, że są różne sposoby. Mi bardziej chodziło o to, który jest najbardziej wydajny ;P

Śmieci są malo warte ;P Ceny są zmniejszone. Np taki item, jakiś wielki miecz czy cos wart 30k na plu, a tu z 5k-10k.
Za 1 strone smieci dostaje 150-200k. To nie jest duzo. Zarobek taki jak na malzach. Wg mnie jest, ale nie jest jakis mega.
Wiadomo smieci i tak wypadają bijac metki, ale czy chce mi sie co chwile latac do m1 ;P zamiast znalezc kolejnego metka i bic go dla dropu.

Siedzialem wczesniej na 35lv, ale wbilem wiekszy lvl, aktualnie 46lv, bo zawsze itemy na wyzszy lvl są w cenie. Ludzie się
rozwijają i coraz mniej potrzebują tych na nizszy lvl.
Jedynym plusem na 35lvl byl co chwile respiacy sie kapitan i zmianki/dodania z niego, no ale one tez juz sa malo warte.
Dodanie zielone po 80k mozna kupic, a jak mialem 35 bylo po 150k+
No i oczywiscie dropilem riby, ale sporo mi palił xd


Zęby mi slabo dropią. Mam rekawice z isu i ta zakladaną. Poza tym jest duzo ludzi i zawsze spoty zajete, użerać mi się z rumunami i turkami nie chce.


Narazie chyba zostane na tych metkach 55lv, bo lata mniej osob niz na metkach na dolinie. Dluzej je bije, ale czasami wyleci taki 5b ktory mi schodzi po 2.8kk, a to juz sporo.
Kupilem wczoraj czarną okrągla tarcze+9 to tego defa o 39 wiecej będzie, bo wtedy mialem 5kątną+7.

Jeden gosciu mi polecil zeby cisnac do 60 i isc na metki do lasu rekawice zlodzieja dropic, no ale przydalaby sie lepsza bron bo te sr 32 co mam w dzwonie to chyba najlepsze nie są.
Cały proces farmienia na tym serwerze opiera się na zbieraniu smieci i sprzedawania ich do handlarki. 200k za 1 strone to niby mało ale z dobrymi itemami bardzo szybko się to zbiera przez co dośc przyjemnie się to farmi.
Robisz zwój powrotu pod handlarkę i latasz buffem, zajmuje to 15s max.
Jeżeli taka rozgrywka ci nie odpowiada to niestety nie jest to serwer dla ciebie.

(W RedLesie 1 strona eq to okolo 600-700k, tylko szamanem będziesz to bił 3 lata i do tego wywalisz się z 10 razy)
 

Wilczek

New member
Jezeli by sprzedawac same malze to

wychodzi 1.2-1.6kk/15min
Czyli na godzine 4.8-6.4kk/1h
na 10h 48kk-64kk xD ale komu by sie chcialo tyle byc skupionym by gonić rybkę
 
Top