Oyunun durumu ve geleceği | WoM2 Forum

Oyunun durumu ve geleceği

kebabdealer

New Member
WoM2 hala hypelanabilir bir oyunken reklam adına hiçbir şey yapılmayışı, oyun dışı ticaretin komisyon dahilinde legal kılınması ve bu yüzden fiyatların neredeyse iki kat artması oyun içi ticareti tamamen ölü hale getirdi.

Bunun yanı sıra yüksek level farmından elde ettikleri eşyaları satamayan arkadaşların yan karakter açıp, bu karakterleri çok hızlı bir şekilde mükemmelleştirip(Simya, İtem, Pet vs.) 40-61 farminda biz yeni oyunculara hiçbir şey bırakmamaları artık çok can sıkmaya başladı.

WoM2 çok daha kötü durumlarda ayakta kaldı ve kapanmadı ama biliyorum ama bu bahsettiğim sorunları çözmek için bir çalışma var mı bilmiyorum.

VengefuL

Game Master
Staff member
Reklam yapmak için bir bütçe gerekir. Bu bütçe ayrılıp reklam yapılsa da yeterince etkili olmaz. Çünkü 8 senelik bir oyuna yeni oyuncu çekmek çok zor.
Oyun dışı ticaret olumlu gitmiyor, doğru. Ama yakın zamanda yasaklanabileceğini sanmıyorum, bence umarım tekrar yasaklanır. Düşük seviye farmına gelince, yüksek seviye oyuncuları caydırmak için birkaç önlem aldık geçmişte ama yine de tamamen engellenebilecek bir şey değil.