What's new

Patch 1.0.3.3

Dave

Game Master
Game Master
Ajustări:

  • Adăugat Time Elixir M ca drop de la șefii de elită din beta.
  • A fost redusă șansa de drop la Time Elixir L de la șefii de elită din beta.
  • A fost îmbunătățită șansa de drop pentru nivelurile 100-105 la pietre metin, Chaos și șefi.
  • A scăzut rata de drop la pagini din Jurnalul Catastrofei.
  • A scăzut rata de drop a cărților de competentă din pietre de metin de la nivelul 40 la 70.
  • Au fost eliminate următoarele globuri de transformare din drop (globurile de transformare care au fost deja dropate pot fi folosite în continuare): Lup Alpha, Lup Albastru, Lup Alpha Albastru, Lup Gri, Lup Alpha Gri, Mistreț, Mistreț Roșu, Urs Grizzly, Urs Negru, Urs Brun, Lup Blestemat, Lup Alpha Blestemat, Lup Albastru Blestemat, Lup Alpha Albastru Blestemat, , Lup Gri Blestemat, Lup Alpha Gri Blestemat, Urs Grizzly Blestemat, Urs Negru Blestemat, Caine Salbatic Flămând, Lup Flămând, Lupul Alfa Flămând, Lupul Albastru flămând, Lup Alfa-albastru Flămând, Lupul Gri flămând, Alfa-gri flămând, Mistrețul sălbatic flămând, Mistrețul Roșu flămând, Ursul Flămând, Grizzly flămând, Ursul Negru Flămând, Ursul Brun flămând, Tigrul flămând, Tigrul alb flămând, Cercetașul orc, Generalul orc, Maimuță Soldat Puternic, Maimuță Luptător Puternic, Maimuță General Puternic
  • Redus numărul de cărți necesare pentru a crafta Manualul Fierarului de la 500 la 100.
  • Am redus ușor șansa de a dropa Manualul Fierarului

Schimbări la Dragonul de Pământ
  • Nu poți otrăvii Dragonul de Pământ daca nu folosești Inel Kouri din Lut de cel putin 4 ori pe run.

QoL

Îmbunătățiri la Magazin și Căutare
  • Titlul Magazinului: Titlul acum se redimensionează bazat pe lungimea textului său.
  • Căutare: Câmpul de introducere păstrează focalizarea atunci când se șterge ultimul caracter.
Îmbunătățiri Magazin Offline
  • Am crescut numărul de introducere a sumei yang la 3 'kkk' (ex., 9kkk).
  • Am rezolvat probleme la convertirea textului de introducere "kk" în valori în yang.
Actualizări ale sistemului de Schimb
  • Am crescut numărul de introducere a sumei yang de la 999kk la 9.9kkk.
  • Am crescut numărul maxim de introducere a sumei la 3 'k' (ex., 9kkk).

Erori Rezolvate:
  • A fost reparată audierea sunetelor de Crăciun la schimbarea modului de noapte.
  • A fost corectat comportamentul de scroll pentru fereastra de costume.
  • Acum puteți trage costumele din fereastra de costume în inventar/depozit și invers. CTRL + clic pentru a muta automat în inventar.
  • A fost corectată abilitatea de breaslă "Accelerare" pentru a afișa efectul vizual corespunzător în loc de un efect alb neintenționat.
 
Top