What's new

Patch 1.0.3.5

Status
Not open for further replies.

Roxie

Moderator
Game Master
Actualizare privind optimizarea clientului

Suntem încântați să lansăm cea mai recentă actualizare, axată pe îmbunătățirea experienței tale de joc.
Iată ce este nou:

Încărcare mai rapidă a jocului
  • Start mai rapid: Cufundă-te în aventura ta mai repede ca niciodată! Am optimizat mecanismele de încărcare a jocului, reducând semnificativ timpii de încărcare pentru o experiență de joc mai rapidă și fără întreruperi.
Interacțiune îmbunătățită a hărții
  • Optimizarea ceții: Efectele din zonele cețoase ale hărții nu vor mai fi redate, adăugând realism jocului și reducând dezordinea vizuală.
Îmbunătățirea performanței textului
  • Stabilitate FPS: Am optimizat redarea liniilor de text, cum ar fi numele monștrilor, ale magazinelor și ale jucătorilor. Acum vă veți bucura de un joc mai fluid, chiar și în zonele aglomerate, cu o stabilitate FPS semnificativ îmbunătățită.
Efecte pe categorii și bazate pe distanță
  • Am simplificat efectele vizuale ale jocului pentru o experiență mai eficientă și mai captivantă. Acum, efectele sunt clasificate și redate în funcție de distanța jucătorului față de diverse entități, cum ar fi jucătorii, monștrii și pietrele. Acest lucru înseamnă că veți vedea schimbări dinamice ale efectelor pe măsură ce vă apropiați sau vă îndepărtați de aceste entități, sporind realismul fără a compromite performanța.

Noile adăugiri la battle pass:

  • A fost introdus un nou set de misiuni.
  • Adăugat un nou obiect din Magazinul de obiecte pentru permisul de luptă: Battle pass Mission Jumper
    XJkeU0F.png
    . Începând de acum, unele misiuni din fiecare Battle Pass pot fi sărite și veți primi în continuare recompensa chiar și după ce ați sărit misiunea.

Opțiuni de filtrare îmbunătățite
  • Modificat ca poțiunile roșii/albastre și verde/mov să fie independente de filtrul general al poțiunilor.
 
Status
Not open for further replies.
Top