What's new

pierde jocul sau castiga?

bolopopol

New member
as fi vrut sa bag bani in jocul asta,sa iau lama,si altceva poate,dar nu are sens.abuzurile si exploit is la zi.vine de exemplu mejlo,asa il cvheama,cu patru caractere in templu,si acapareaza tot.eu vad asta ca un abuz,nu stiu voi cum vedeti.si probabil mai sant ca el.si am uitat,si cu bufferi de level 70 plus.inteleg ca e no rules in game,dar totusi......si poate mai vad si alti lucrurile ca mine,si ori se lasa,ori nu baga bani,si voi,asa pierdeti,pt ca unul ca mejlo,probabil face si trade money real,ca nu vad de ce ar farma sa abuzivc.multumesc
 

Roxie

Moderator
Game Master
Buna,

In primul rand, jocul este PvM Hard, dar in acelasi timp are si o latura PvP. Nu exista "farm abuziv", cine isi permite sa farmeze mai mult inseamna ca a muncit pentru a ajunge acolo. Acuzatiile de genul "face rmt pentru ca farmeaza" fara vreo dovada, nu isi au rostul si nici nu au sens.

Zi faina,
Roxie
 

katana22

New member
Am si eu un report la mejlo care e activ pe 3 conturi simultan tot timpu in templu si cu unu din ele vine si iti da trade incontinu sa te impiedice sa schimbi canale sa poata farma cu celelante 2.....cum si cate conturi are voie ? si daca face asta cu trade in mod repetat nu e abuz chiar nu faceti nimic el face asta de zile intregi in templu
 

katana22

New member
Buna,

In primul rand, jocul este PvM Hard, dar in acelasi timp are si o latura PvP. Nu exista "farm abuziv", cine isi permite sa farmeze mai mult inseamna ca a muncit pentru a ajunge acolo. Acuzatiile de genul "face rmt pentru ca farmeaza" fara vreo dovada, nu isi au rostul si nici nu au sens.

Zi faina,
Roxie
Sa farmeze dar sa nu deranjeze zile intregi aceiasi jucatori el e in templu mereu cu 3 conturi cu 2 isi face loc omoara tot vine si iti da trade sa nu schimbi canalu ssa faca loc la ala mic sa farmeze abuzeaza zile intregi o sa fac un mare filmulet pe youtube cu ce face omu asta cu 3 conturi si atunci no sa va prea convina ce vedeti.....Fac record cu OBS si o sa fac un edit ce face el ore intregi si daca vi se pare normal imi cer mii de scuze ....suntem noi pe drumu gresit
 
Last edited:

Dave

Game Master
Game Master
Sa farmeze dar sa nu deranjeze zile intregi aceiasi jucatori el e in templu mereu cu 3 conturi cu 2 isi face loc omoara tot vine si iti da trade sa nu schimbi canalu ssa faca loc la ala mic sa farmeze abuzeaza zile intregi o sa fac un mare filmulet pe youtube cu ce face omu asta cu 3 conturi si atunci no sa va prea convina ce vedeti.....Fac record cu OBS si o sa fac un edit ce face el ore intregi si daca vi se pare normal imi cer mii de scuze ....suntem noi pe drumu gresit
Draga jucator,

Poti sa folosesti pana la 5 cliente insa ai drop doar pe doua dintre ele, nu este nimic interzis din ceea ce face. Iar daca te deranjeaza ca iti da trade sa te impiedice sa pleci poti pur si simplu sa iti blochezi trade-ul in timp ce farmezi pentru a depasi aceasta situatie.

O zi buna,
 
Top