What's new

Poprawa tłumaczenia i polskie znaki

Fasho77

New member
Orientuje się ktoś kiedy w końcu w grze zostaną wprowadzone polskie znaki? I czy będzie chociaż trochę poprawione tłumaczenie np. Pomoc smoka u szamana jako sill nazywa się "Zaklecie obrażenia" a jako KU "zwiększenie obrażeń", autopotki zamiat oznaczeń S,M,L mają pusty kwadrat itd.
 

Sheen

Game Master
Staff member
Game Master
Cześć!

Polskie znaki są teraz naszym priorytetem. Postaramy się wprowadzić je jak najszybciej.
Jeśli chodzi o poprawę tłumaczeń umiejętności/przedmiotów nie jestem w stanie nic obiecać. Zgłoszę to :)

Pozdrawiam,
Sheen.
 

Hollow

New member
Przydałoby się też dodać polskie znaki do wyszukiwania przedmiotów, bo obecnie nie można np. wyszukać małży na sklepach. Trzeba za każdym razem zmieniać język gry na angielski i wpisywać angielską nazwę :/
 

Sheen

Game Master
Staff member
Game Master
Przydałoby się też dodać polskie znaki do wyszukiwania przedmiotów, bo obecnie nie można np. wyszukać małży na sklepach. Trzeba za każdym razem zmieniać język gry na angielski i wpisywać angielską nazwę :/
Gdy wprowadzimy polskie znaki, wyszukiwarka sklepowa również je otrzyma ;)
 

Mamut

Game Master
Staff member
Game Master
Jeśli macie jakieś konkretne przykłady błędów w tłumaczeniu, możecie je zgłaszać w tym temacie - dopilnuje sytuacji
 

Karioki

New member
Przydałoby się też dodać polskie znaki do wyszukiwania przedmiotów, bo obecnie nie można np. wyszukać małży na sklepach. Trzeba za każdym razem zmieniać język gry na angielski i wpisywać angielską nazwę :/
Ja osobiście zauważyłem że można wpisać polskie znaki ale tylko jeśli jakiś skopiujesz i wkleisz w metinie, tak jak podczas pisania z innymi graczami to nie jest potrzebne bo da się zrozumieć co druga osoba ma do przekazania tak podczas wyszukiwania w sklepach to pomaga bo nie trzeba zmieniać języka
 
Top