What's new

Sa fim egali, zic

YeLLo

Member
Cum vad ca se promoveaza comunitatea LGBTQ+-=--&^, as dori sa fie adus Domnul nostru Iisus Christos in viata noastra pe acest server. Cum sunt obligat sa accept acea comunitate pe langa mine, care clar imi denigreaza felul in care traiesc si cred, asa as dori sa avem si noi Crestinii ceva care sa ne tina caldura pe server. Evenimente specifice, cum ar fi de Paste(dar nu cu iepure si mai stiu eu ce), ceva specific. Craciun, cu nasterea Domnului. Hai sa sunteti baieti mari, vaccinati, bani aveti acu. Asteptam si noi Crestinii sa fim indreptatiti. Multumesc. O seara frumoasa.
 

macelll

New member
Grea viata pe metin2 ca si crestin xD , de-aia eu tind sa cam las jocul deoparte , prefer sa joc ceva mai la locul lui. Pe metin sunt numai frustrati, oameni fara Dumnezeu, care stiu doar sa fraiereasca, sa se bage peste tine...
Singurul mmorpg care are o comunitate de TOP si e gandit pentru casual players, poti revenii oricand fara sa ai impresia ca ai pierdut ceva, este GW2, joc la care am sa revin curand, am zis sa incerc metin2 , asa un server clasic de nostalgie, dar nu prea poti sa te bucuri de el din cauza celor care au uitat ca au inaintat in varsta si ca ar trebui sa se mai si maturizeze...Oameni care au o asa mare satisfactie ca omoara un player intr-un amarat de joc...Iti dai seama ce realizare, ca tu care ai facut iteme pvp sau ai jucat de 15 ori mai mult ca celalalt, l-ai omorat din 3 skill-uri, ce sa zic, bravo ! Acum poti muri linistit ca le-ai facut pe toate :)). Domnul sa aibe mila de noi toti ! Peace !
 

Roxie

Moderator
Game Master
Buna,

Nu a fost promovat nimic sau "bagat pe gat", anuntul respectiv a fost facut din cauza faptului ca unii jucatori nu se puteau abtine si adresau insulte comunitatilor respective.

Zi faina,
Roxie
 

RXD

Member
Buna,

Nu a fost promovat nimic sau "bagat pe gat", anuntul respectiv a fost facut din cauza faptului ca unii jucatori nu se puteau abtine si adresau insulte comunitatilor respective.

Zi faina,
Roxie

Poate că majoritatea jucătorilor vor doar să joace în pace și să nu fie politizați?

Mulți oameni din România au crescut în mod conservator și nu vor să aibă de-a face cu nebunia politică mereu în avans a Occidentului. Lăsați-ne în pace cu nebunia, nu sunteți o companie internațională care trebuie să aibă grijă de imaginea ei. Nu fiți ridicol.

O opinie politică foarte curajoasă de a fi împotriva discriminării bravo. O medalie este pregătită. Ar trebui să fie de la sine înțeles, dar dacă vreți să politizați, vă rog să o faceți.

Go Woke - Go Broke
 
Top