What's new

Cztery pytania

Elmundo

New member
Cześć,

1. Czy warto inwestować 12,5kk w peta od 40 lvla? Ogólnie jakieś krótkie info co daje na jakim poziomie czym go się boostuje itd. Chodzi mi o to czy te pieniądze są proporcjonalne do boosta dmg. Czy np. lepiej zagospodarować te yangi na np poprawę 1-5b czy ulepszanie/kupienie eq.
2. Koń militarny(21lvl) daje jakieś dodatkowe statystyki? Obrona, atak?
3. Jaki jest max level konia? Warto dalej go robić po 21 lvl?
4. Jak samemu zdobyć pierścionek zaręczynowy?

Dzięki.
 

Largo

New member
4) Udajesz się do starszej Pani, wybierasz quest na zabicie 20x Jin-Hee, najlepszy resp znajduje się na dole mapy po prawej stronie (przynajmniej w Jinno, M1) - obok Kowala gildyjnego
 

kamil4559

Member
1.) Zbyt mała kwota, żeby opłacało się zainwestować w peta, samo wbicie agresji na lvl 10 to koszt około 750kk, także mniejsze kwoty na początku bym polecał zainwestować w chociażby jakieś 50 wartosci ataku w zbroi albo podbicie eq do +9 jakieś przetopy, skille, jeśli już nie masz co poprawiać to jak najbardziej możesz już te 12kk inwestować pomalutku w peta. Jeśli chodzi o bonusy z wierzchowca najlepiej by było wexpić go conajmniej do 85 lvla, ponieważ im wyższy lvl tym więcej ataku - na 100 lvlu masz +315.
2.) Nie jest to potwierdzone ale personalnie mam wrażenie że większy lvl konia dawał minimalny boost do atacku.
3.) na 55lvlu max jest 21 nie da się robić dalej, nie wiem jak wyżej.
 

Schizol

New member
1. https://global.wom2.org/board/threads/pet.1076/ Ogolnie poszukaj na forum jest sporo tematow, w ktorych masz wszystko ladnie opisane. Warto poszperac.
Generalnie ja jestem zdania, ze po wbiciu tego 40lvla warto zainwestowca w peta bez zastanawiania sie. Stoisz np na 42lvlu farmisz metki itd itp a lvl peta smiga do przodu. Ogolnie jakos dlugo tutaj nie gram, wiec moge byc ofc w bledzie, ale czytalem ze wyexpienie peta do 85lvla+ to z 10h lekko. Sam aktualnie siedze na 42lvl od 2-3dni, peta mam od 2 dni,-58lvl poki co. Wiec czym predzej w niego zainwestuejsz tym lepiej. Potem bedziesz sobie przyslowiowo plul w brode. Ze wczesniej nie ogarnales tego. Co do wbicia statystyk to tez wyczytasz w poradniku m.in, ze koszty sa srogie, rzeklbym
2.Ta, kazdy lvl kuca daje dodatkowy bonus do ataku, takze warto. Do 40lvla mozesz wbic 16lvl, na 17lvl juz musisz do v1 smigac wbic lvl itd.
3.Level kuca to 21 max. Chociaz jak sprawdzam w grze to pokazuje mi 30lvl, wiec troche zbilo mnie to z tropu. To musialby potwierdzic ktos kto tam ma 50lvl+
4. Tak jak wyzej, mozna tez robic ten q w nieskonczonosc-powtarzalny. Obilo mi sie o uszy, ze niektore osoby na poczatku rozgrywki m.in opieraly na tym swoj zarobek. Wiec coz, nie wiem jakei ceny tego na rynku, no musialbys obadac sytuacje na rynku. Ale jakby sie nad tym zastanowic ot jaki problem stworzcy dodatkowa postac, ktora zbijalbys sobie jin hee, a mainem robil co innego.
 
Last edited:
Top