What's new

Pet

antexs

New member
Siemanko, gram na serwie dzis 4 dzień kupiłem peta
expie go ma 3lv ja 45 i pet nic nie daje
daje mu tą mielonke i nic sie nie dzieje
mam LWA
ktoś wyjaśni o co chodzi ? podobno to ma dawać atak z tego co pisali inni gracze na grze
 

Sheen

Game Master
Staff member
Game Master
Cześć Antexs!

Peta możesz ewoluować w wierzchowca dopiero po jego 50 poziomie.
Przed ewolucją także rozwijasz jego pasywne umiejętności poprzez Eliksiry.
Podeśle Ci tutaj linka do szczegółowego poradnika PET GUIDE
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało!

Miłego dnia,
Sheen.
 

antexs

New member
Szkoda ze w j. Angielskim ale dziękuję za infomacje.
Czy eliksiry mogę dropnąć gdzies? czy tylko kupić?
gdzie moge zobaczyc jakie ma pasywne umiejetności ?
 

Sheen

Game Master
Staff member
Game Master
Eliksirki - Naaga Dungeon, Baronka (Skrzyneczka) i Elitarne Dungeony (te przy użyciu Mapek)
Możesz także je kupić u NPC, ale są one droższe i słabsze.
Jeśli twój pet będzie miał 50lvl, będziesz mógł kliknąć przycisk "Ewoluuj" aby sprawdzić jakie dokładnie daje bonusy. Oczywiście, nie musisz potwierdzać ewolucji, jeśli chcesz go jeszcze troszke wzmocnić/doexpić.

Pozdrawiam,
Sheen.
 

TrIxAx

New member
Eliksirki - Naaga Dungeon, Baronka (Skrzyneczka) i Elitarne Dungeony (te przy użyciu Mapek)
Możesz także kupić u NPC, ale są one wyższe i słabsze.
Jeśli twój zwierzak będzie miał 50lvl, będziesz mógł kliknąć przycisk „Ewoluuj”, aby sprawdzić, jakie dokładnie daje bonus. Oczywiście, nie potwierdzam potwierdzenia, jeśli chcesz iść jeszcze troszke/doexpić.

pozdrawiam
Połysk.
A można cofnąć ewolucję? Znaczy, jeśli nie chciałoby mi się Expić, i na np 90lvl peta bym ewoluował, ale później chcialbym mu dobić te brakujące 10lvl to się da ? Chyba że exp dalej mu leci jak jest już wierzchowcem ?
 

Mamut

Game Master
Staff member
Game Master
Jak najbardziej można cofnąć ewolucje, do tego mamy specjalny zwój w IS "Deo-Jinhwa Scroll (Pet Devolver)".
Doświadczenie jak i statystyki można modyfikować tylko przed ewolucją.
 

TrIxAx

New member
Jak najbardziej można cofnąć ewolucje, do tego mamy specjalny zwój w IS "Deo-Jinhwa Scroll (Pet Devolver)".
Doświadczenie jak i statystyki można modyfikować tylko przed ewolucją.
A po użyciu tego zwoju nie traci się wbitych umiejętności peta i expa ?
 

Mamut

Game Master
Staff member
Game Master
Właśnie po to jest ten zwój, żeby móc "doexpić" peta.
Po jego użyciu będziesz miał peta w dokładnie takim samym stanie, w jakim go ewoluowałeś
 

TrIxAx

New member
a pytanie, jaka jest roznica jak ewoluuje go na 50lv a na 100lv ?
Jak 50lvl pet ma to możesz mu kliknąć "ewoluuj" i zobaczyć ile czego ci da, jak nie potwierdzisz potem to ewolucji nie zrobi, więc możesz na bieżąco podglądać
 

TrIxAx

New member
Właśnie po to jest ten zwój, żeby móc "doexpić" peta.
Po jego użyciu będziesz miał peta w dokładnie takim samym stanie, w jakim go ewoluowałeś
Ok, to już kumam, a jeszcze jedno pytanie, bo w którymś poradniku widziałem iż ponoć pety z ISa i dropnięte w czasie eventów dają lepsze bonusy, tu chodzi tylko o prędkość poruszania się? Czy wartość ataku itd ? I czy chodzi o coś innego niż skiny ? Bo IS widzę tylko skiny, a na schopach w m1 widziałem np pieczęć wielbłąda, i się zastanawiam czy to jest to samo 😫
 

TrIxAx

New member
Hmmm a można jeździć na już wyewoluowanym w mounta i mieć przywołanego drugiego ktorego się expi ?
 

Mamut

Game Master
Staff member
Game Master
@TrIxAx Przepraszam mój błąd. Jeśli masz już peta i użyjesz peta premium na tym pecie, statystyki również zostaną przeniosione jako premium. Nie musisz więc expić go od zera.

Można mieć tylko jednego peta przywołanego w tym samym czasie, nie ważne czy po, czy przed ewolucją
 

TrIxAx

New member
@TrIxAx Przepraszam mój błąd. Jeśli masz już peta i użyjesz peta premium na tym pecie, statystyki również zostaną przeniosione jako premium. Nie musisz więc expić go od zera.

Można mieć tylko jednego peta przywołanego w tym samym czasie, nie ważne czy po, czy przed ewolucją
Czyli, załóżmy że wyexpilem sobie kupioego podstawowego peta, dajmy na to dzika, to potem kupując pieczęć wielbłąda, jak ją kliknę to mój pet staję się wielbłądem (petem premium) dobrze zrozumiałem? A można to zrobić przed ewolucją? Czy po ewolucji ?
 

Mamut

Game Master
Staff member
Game Master
Tak. Masz przywołanego dzika aktualnie, nie ważne czy jest petem, czy mountem. Klikasz na pieczęć powiedzmy wielbłąda, Twój dzik staje się wielbłądem ze statystykami premium.
 

TrIxAx

New member
Tak. Masz przywołanego dzika aktualnie, nie ważne czy jest petem, czy mountem. Klikasz na pieczęć powiedzmy wielbłąda, Twój dzik staje się wielbłądem ze statystykami premium.
Dzięki wielkie :) już wszystko rozumiem
 

antexs

New member
PYTANIE
co daje ta percepcja? i czy nie moge miec na maxa wszystkiego??? czy im wyzszy level peta tym wiecej moge rozdac tych butelek? tak to dziala?
 
Top