What's new

Patch 1.0.2.1

Status
Not open for further replies.

Roxie

Moderator
Game Master
Dragi jucători,

În actualizarea de astăzi avem câteva mici modificări și corecturi de erori care au ca scop remedierea problemelor raportate de voi pe acest forum.

Modificări generale:
  • S-au redus semnificativ ratele de drop a Poțiunilor Roșii, Albastre și a Pergamentului de Piatră a Spiritului.
  • S-a extins zona de respawn pentru Vizto și Kenki, introducând în același timp timpi de respawn aleatoriu, rezultând un sfert din frecvența lor anterioară.
  • S-a redus frecvența drop-ului pentru glob de gheață în HL1.

Magazin:
  • Au fost rezolvate problemele legate de apariția obiectelor în magazine la 0 yang și de imposibilitatea de a crea un magazin.
  • Îmbunătățit funcționalitatea magazinului pentru a permite căutarea de accesorii, arme și armuri beta.

Sistem de breaslă:
  • A fost implementat un sistem de recompensă yang pentru breslele care triumfă asupra altora, bazat pe punctele obținute.

Quest-uri:
  • Au crescut șansele de a obține Bijuterie Albă a Cerului, Bijuterie Aur a Cerului și Bijuterie Albastră a Cerului în timpul misiunii de la biolog.

Piatra Dragonului Întunecat:
  • Am făcut ajustări subtile la ratele de cădere a armelor din pietrele metin Piatra Dragonului Întunecat.
  • Am standardizat toate pietrele metin din hărțile Piatra Dragonului Întunecat la nivelul 110, asigurând drop-uri mai consistente.
  • Au scăzut ratele de drop ale Pietrelor Suflet din metine în hărțile Piatra Dragonului Întunecat.

Modificări ale monștrilor:
  • Am modificat rezistența elementală a următorilor monștri din pământ în foc: Amazoană Tâlhar Roșu, Asasin Tâlhar Roșu, Vrăjitor Tâlhar Roșu, Călău Tâlhar Roșu și General Întunecat. Aceste creaturi formidabile pot fi întâlnite în Peninsula Dragon Foc sau din Metinul Focului.

Corecție de erori:
  • S-a rezolvat o problemă cu fragmentele de haos.
  • Fixate unele întrebări de la evenimentul OX.
 
Status
Not open for further replies.
Top