What's new

Porady dla świeżaka

Naiell

New member
Cześć, biorąc pod uwagę to, że praktycznie od zawsze gram na serwerach easy (nie licząc czasów świetności PL'a) mam parę pytań jak się wbić w ten serwer. Na razie mam 17 lvl mentala, który razem z daggerem będą moimi głównymi postaciami. Na pewno zrobię jeszcze bodziaka do dropu i myślę nad buffem.

- opłaca mi się zbierać wszystko z ziemi i sprzedawać u handlarki? Tak samo z ku, kd i ulepami - sprzedawać je na swoim sklepie/zostawiać sobie?
- ulepszać eq powyżej +6 czy na starcie dać sobie z tym spokój
- jak wygląda sprawa z tym expieniem kilku postaci naraz? Mogę sobie zrobić buffa i być z nim w pt, czy musiałbym zrobić sobie drugie konto?
- na jakim lvl zatrzymać sobie bodziaka do dropienia, żeby mieć jak największy profit z początku?
- lepiej wydropić sobie medal konny czy kupić i nie tracić czasu na tym 17lvl?
- opłaca mi się na tak niskim lvl dodawać bony, czy zbierać je, powiedzmy, na 30/40+? Tak samo z potami zielonymi, fioletowymi i pelerynkami
- droga expienia standardowa (m1->m2->orki/pustynia->hwang itd) czy są jakieś inne opcje?
- lepiej uzbierać i kupić riba z dobrymi średnimi, czy ryzykować z ulepszaniem go i inwestować w zmianki?
- na czym jest najlepszy zarobek na wyższych lvl? Ulepy, eq czy metiny?
 

Sheen

Game Master
Staff member
Game Master
Cześć!

Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie, mam nadzieję że jakoś pomogę 😌


1. Możesz zbierać wszystko. Bronie, Zbroje itp, do handlarki - najłatwiej o darmowe pieniążki. Na 55 poziomie z pełnym ekwipunkiem "syfu" masz około 750k.
Kamienie Duszy możesz wymieniać u alchemika na Binding Liquid oraz przetapiać rudy. Księgi Umiejętności możesz wymieniać u Peddlera w M2 (Trading Offers)
Ulepki to chyba standardowo, niektóre są warte miliony.

2. Na starcie myślę że możesz dać sobie z tym spokój. Najlepiej (jeśli grasz wojownikiem) skupić się na broni 30lvl+9 i polecieć na Metinki w M2.

3. Jeśli chodzi o buffa, musisz go mieć na 2 koncie. Na serwerze mamy system MultiFarmBlock. Gdzie możesz zdobywać drop jedynie na 2 zalogowanych postaciach. Możesz się doinformować tutaj - LINK. Jeszcze jedno... możesz mieć maksymalnie załączonych 5 klientów na jednym urządzeniu.

4. Osobiście polecam postoje do skompletowania ekwipunku na poziomach 35 | 55 | 75.

5.
Szansa na zdobycie medalu jest o tyle niska, że przy obecnym stanie serwera nie jest to opłacalne. Jeden Medal Konny to jest około 250k, więc lepiej posprzedawać kilka Zielonych Zmianek i kupić medale. Ale decyzje zostawiam tobie.

6. Jeśli potrzebujesz HP/innych bonów... bonuj śmiało. W M2 wydropisz sobie mase zmianek/dodań.

7. Zależnie od preferencji i przyzwyczajenia. Rób jak uważasz.

8. Na początkowej fazie rozgrywki raczej nie polecam ulepszania Zwojami Błogosławieństwa. Myślę że lepiej ulepszać u kowala bądź kupić gotowego.

9. U nas na każdym przedziale poziomowym będziesz w stanie zarobić.
  • Poziom 35 - Metiny Bossy (M2)
  • Poziom 45-60 - Metiny, Bossy, Dungeon Naaga, Wieża Demonów.
  • Poziom 75+ - Metiny, Bossy, Azrael, Wieża Demonów, Dungeony Lost King's Treasury...
Jest wiele możliwości, najlepiej jakbyś odkrył to samemu :)
W razie większej ilości pytań - pisz śmiało!
Możesz też się do nas odezwać na Discordzie lub w grze.

Miłego wieczorku,
Sheen.
 
Top