What's new

Problem techniczny (chyba)

TrIxAx

New member
Może to nic wielkiego, ale na pewno irytujące..... cały czas resetują mi się ustawienia gry z "Config" co sobie rozdzielczość itd ustawię, mija chwila, chcę włączyć drugiego clienta, i chu# już zrypane, i wsio na nowo muszę ustawiać, to już samo w sobie irytuje, zwłaszcza że zawsze ustawiam sobie w "metin2.bin" zawsze tak rozdzielczość co by mi pasowała, a tu nie mogę, bo bym z 10 razy dziennie musiał.... klikam na szybko fullHD w config, ale i tak mi się co chwilę zeruje....
 
  • Like
Reactions: rey

Sheen

Game Master
Staff member
Game Master
Cześć!

Na początku upewnij się że włączasz config jako administrator. Jak już wszystko pozmieniasz, zaloguj się do gry jeśli chcesz coś zmienić w opcjach gry. Następnie wyłącz i włącz klienty ponownie. Powinno się zapisać już dla każdego przypadku załączenia nowego klienta :)

Miłego dnia,
Sheen.
 

TrIxAx

New member
No, to, ten...no ... Bo ja odpalam config jako administrator, jakoś nie zauważyłem różnicy 😅 czy jako administrator, czy normalnie, nawet próbowałem "tylko do odczytu" ustawić po zmianie ustawień, nic to nie dało... Jak na początku w Metin2.bin chciałem sobie po swojemu ustawić niestandardową rozdzielczość, było to samo, po zamknięciu pliku jeden client włączył się jak trzeba, następne już nie... Po ponownym włączeniu Metin2.bin patrzę, a tak zamo zmieniło na startowe wartości... Dla tego mam problem 😅
 
Top