What's new

Warto zagrać?

RufiQs

New member
Hej,
Możliwe że zostanę nowym graczem WoM2, ale chciałbym zadać parę pytań.
1. Czy na tym serwerze będę się dobrze bawił grając okazjonalnie ~2-3h/dziennie?
2. Może ktoś grał na Ravi.s2 i może porównać te dwa serwery?
3. Serwer stoi już pół roku. Czy aktywność na serwerze jest zadowalająca? czy spotka mnie czat zaspamowany sprzedażami kont i wiernymi graczami którzy od kilku tygodni piszą o zakup itemu bez rezultatu?
4. Jako że na serwerze nie będę grał długo, jestem świadomy tego że po kilku miesiącach osiągnę max 75lvl. W związku z tym, czy na serwerze low tier level ma szanse na jakikolwiek zarobek, czy jednak jedyny zarobek pojawia się na 75+, a niższe levele to męczarnia?
5. Które królestwo posiada największą liczbę graczy z Polski, czy jest jakaś gildia która przyjmie nowego gracza i zapozna go z podstawami serwera?
 

Granz

Member
1. Zależy co rozumiesz poprzez ,,dobrą zabawę". Ja się dobrze bawiłem ale to musiały być produktywne godzinki, żeby jakikolwiek progress się pojawiał.
2. Grałem na s1 i ravia była kilkukrotnie łatwiejszym serwerem przynajmniej z perspektywy rozpoczęcia gry.
3. Aktywność zdecydowanie zadowalająca a czat zaspamowany sprzedażami kont nie ma prawa Cię spotkać częściej niż w pojedynczych zjawiskach, bo tutaj handlowanie kontami w jakikolwiek sposób jest surowo zabronione i lecą za to permy.
4. Zdecydowanie ma, tak jak na wielu serwerach, po prostu kwestia wymaxowania postaci pod kątem konkretnego zarobku.
5. Nie wiem :p
6. Cokolwiek rozumiesz poprzez to pojęcie - myślę, że tak.
 

RufiQs

New member
1. Lubię wyzwania, progres z rozwijania postaci. Jako że w drugim pytaniu odpowiedziałeś że ravia była łatwiejsza. Myślę że serwer mnie zadowoli :D
2. Na ravi (przynajmniej s2) nie było dużego problemu z zmiankami, dodaniami, radami, egzo, czy też bodziami. Mam na myśli to że dało się je zdobyć poprostu grając bez IS. Z tego co widziałem w prezentacji, tutaj też da się to zdobyć, głównie za spawą zbijania kamieni metin. Mógłbyś mi przedstawić, jeżeli to możliwe na przykładzie ravi, te utrudnienia?
 

Granz

Member
Bez sensu porównywać ten serwer z ravią, bo to zasadniczo dwa inne światy. Przykładem takiego utrudnienia będzie brak tęczaków i jakichkolwiek kamieni poza kamolami do wbijania skilli P, kamole lecą okropnie rzadko, nawet z maksymalnymi boostami na drop i ich ceny są dla nowicjuszy wręcz nieosiągalne (17-20kk aktualnie)
Permanentny wierzchowiec, którego zdobywasz w grze i grasz miesiącami żeby dać mu dobre bonusy zanim w ogóle będzie można go ujeżdżać, bo najpierw to useless pet chodzący za postacią. Prawie wszystkie przedmioty z isu masz w grze, szczególnie te esencjalne pokroju zmianek ale gra zdecydowanie wymaga czasu jeśli chcesz na przykład na 40 poziomie uzbierać z 20 zmianek na mieszanie.
IS łatwo dostać w grze ale ten startowy niestety lepiej zdobyć za własne fundusze.
 

KacperKosiara

New member
1. Bedziesz bo jest co robic czyli duzo wyzwan duzo rzeczy do robienia zeby wchodzic na nowe mapy ale progres bedziesz zauwazac wolno po lvlu 75
2. Gralem na Rivia jesli chodzi o ten serwer od isamu troche inny system tamten serwer byl dobre lat temu teraz troche sie zmienilo jest alchemia zywioly etc
3. Serwer zyje ma miedzy 1.5 a 2k graczy licznik na serwerze znalezienie itema to raczej nie problem chyba ze do pvp albo alchemii po prostu dopiero sie rozwija w niektorych aspektach
4. Glownie to wlasnie low lvl jest najbardziej zarobkowy cos typu 35 52 czy tam 60 etc na high lvlu ciezko z tak dobrym zarobkiem jak na low lvlu dlatego warto miec dropa
5. Jesli chcesz dolaczyc do Polskiej gildii zapraszam do Jinno :) pomoge i wytlumacze zreszta najwiecej polakow w jinno potem shinsso na koncu chunjo
DC: kacperaov
6. Rynek jest rozny panuje tu inflacja deflacja naprzemiennie czasami cos sprzedasz za 2.5kk czasami za 1.5kk po prostu co 2-3tyg rynek sie zmienia
 

volvoo

New member
1. Bedziesz bo jest co robic czyli duzo wyzwan duzo rzeczy do robienia zeby wchodzic na nowe mapy ale progres bedziesz zauwazac wolno po lvlu 75
2. Gralem na Rivia jesli chodzi o ten serwer od isamu troche inny system tamten serwer byl dobre lat temu teraz troche sie zmienilo jest alchemia zywioly etc
3. Serwer zyje ma miedzy 1.5 a 2k graczy licznik na serwerze znalezienie itema to raczej nie problem chyba ze do pvp albo alchemii po prostu dopiero sie rozwija w niektorych aspektach
4. Glownie to wlasnie low lvl jest najbardziej zarobkowy cos typu 35 52 czy tam 60 etc na high lvlu ciezko z tak dobrym zarobkiem jak na low lvlu dlatego warto miec dropa
5. Jesli chcesz dolaczyc do Polskiej gildii zapraszam do Jinno :) pomoge i wytlumacze zreszta najwiecej polakow w jinno potem shinsso na koncu chunjo
DC: kacperaov
6. Rynek jest rozny panuje tu inflacja deflacja naprzemiennie czasami cos sprzedasz za 2.5kk czasami za 1.5kk po prostu co 2-3tyg rynek sie zmienia

Dobrze stanąć na 52 lvlu? Jestem właśnie na etapie 37, ale mam przygotowane pare itemow na właśnie 40+ i zastanawiam się czy wyexpic sobie woja do właśnie 50-55 i gdzieś latać na metki
 

KacperKosiara

New member
Dobrze stanąć na 52 lvlu? Jestem właśnie na etapie 37, ale mam przygotowane pare itemow na właśnie 40+ i zastanawiam się czy wyexpic sobie woja do właśnie 50-55 i gdzieś latać na metki
52 lvl dotyczy sury wp glownie bo masz 3 spelle bierne do pvm i drop lepszy ale 55 tez spoko opcja i militar :D
 
Top