What's new

Absorbtia tais-ului nu functioneaza

MariusS0uNNNd

New member
Cred ca e destul de evident ca sunt cateva buguri la skill urile caracterului, sa speram ca cineva din staff o sa observe si or sa ia masuri in privinta remedierii, sau putem fi nebagati in seama ca de obicei, de ce nu. Bine ca ai facut post Dimo!
 

Suraa

New member
daca staff ul de la wom crede ca dupa ce am un sura cu g1 lvl 63 si iteme decente, o sa ma mut pe warrior doar pt ca si au batut ei joc de sura si nu l au testat in perioada beta, la revedere. 🙋‍♂️
 

CxGOD

New member
Personal cred ca ce au facut taisului ( sansa de 12% din dmg ul pe care il dai, sa il primesti ca si hp, la P) nu este o idee rea, problema e ca sansa aia de a primi hpul inapoi e mica si neavand viteza de atac e foarte greu sa poti tine pasul cu dmgul pe care il primesti.
Variante ar fi sa creasca sansa de reusita de a primi hpul inapoi sau sa primesti mai mult hp din x dmgul pe care il dai.
 

rareszki

New member
War - Majorare patrundere pe Iures
Sura - Sansa de refacere pe Tais
Seems fair Kappa
Also, Teama se simte destul de useless
 

alexzel01

New member
esti prea slab ai 12k pv eu bateam tot regenul cu warul acum 2 saptamani, nu mai plangeti de tais si sura ca e bun daca stiti sa buildati pe el.
 

kalist

New member
+1
Prea multe buguri are sura ul, plus ca e destul de slabut in momentul de fata, si cu tais ul care intr adevar nu se simte deloc absorbția, si teama care o bagi de 2 3 ori sa ti se puna pe tine. Sper sa se remedieze sau sa primeasca un rework ceva sa l poata ridica putin
 

RealDrew

Active member
++ taisul este o glumă proastă, la fel ca sura-ul momentan
Pe lângă că damage-ul este incomparabil cu war-ul sau chiar cu un shaman leac, nici măcar nu reziști mai bine cu Sura, lucru nemaîntâlnit în istora acestui joc.
 
Last edited:
Top