What's new

Absorbtia tais-ului nu functioneaza

YeLLo

Member
pai asta zic, ca e o mizerie ca e sansa de refacere, daca imi trebuia sansa de refacere, bateam cu bratara abanos :))) Stats ul normal pe tais e furt pv
Vezi ca bratara de abanos are efect doar cand omori mobii, nu e pe hit :)
+ trebuie buff la sura. Taisul functioneaza dupa cum l-au facut ei, nu dupa cum suntem obisnuiti noi. Momentan nu exista un motiv pentru care ai juca pe sura. Asteptam un patch saptamana asta, deoarece nu este grea de facut aceasta schimbare.
 

Alexandrudmx

New member
+1 n-am patit in viata mea cu Sura AM la metine de 45 cu iteme decente (fms medie 39, toate acc +7 +8 ) sa nu poti rezista la 3 beduini cu skill M7 tais si Teama
 

readyitzoo

New member
Absortia se simte prea putin dar ce mi se pare mai ciudat e ca saman leac da mai mult decat sura AM :)
Sura Fms 32 mob +4 ( M9 tais 280 valoare atac) : 850-880
Saman leac clopot 35 mob +3 (106 valoare atac pe forta) : 940-970
Testele au fost facute pe metine de 55 si cu Sura avem mai multa valoare atac la stats dar degeaba

La level mic nu mai zic.. sura si war cu aceleasi itm lvl 35 .. 500 dmg vs 800
 

Dragan69

New member
Astia isi bat joc:)))))))))))) vedeti patch notes, au dat buff la frica :)))))) regret ca am facut sura, cred ca stau pe LoL pana rezolva baietii taisul
 

C3dr1ck

New member
Efectiv au luat la rand fiecare caracter de pe wom2 si l-au ruinat. Cu fiecare mentenanta o dau din rau in mai rau.
 

yanone

Member
Efectiv au luat la rand fiecare caracter de pe wom2 si l-au ruinat. Cu fiecare mentenanta o dau din rau in mai rau.
fr, ar trebui sa le de-a un restart la default, sa ii de-a iar mv speed la war daca tot i-au dat weakness si tais normal la sura, la shaman schimbarea e ok, mai bine ca pe ro 2012 decat cum sunt acum in halul asta
 

Alexutzu

New member
Creca singurul lucru rau cu postul asta e ca nu este in engleza deoarece nu cred ca cei ce se ocupa de skill uri si game design vorbesc romana, videoclipul este foarte informativ si arata exact problema taisului, la 600+ aparare si p tais buff uri G n ar trebui sa ti miste HP ul.
 

Dragan69

New member
Trist, la 51 cu militar, tăiș G , frica M8, totul +9 în afară de armura(2k pv 50 atac pietre+4 btw) de 32 și cerceii+7 nu rezist la pietre de 65 in sohan
 
Top